top of page

so 10. 8.

|

Dublovice

LETNÍ TÁBOR PRO DOSPĚLÉ BY PERVERTVAJB/RÍ BÁRB

Kapacita omezena. 36 lidí zažije něco, co by měl zažít každý dospělý znovu! PERVERTVAJBKEMP - dětský tábor pro dospělé! 10.8.-17.8.2024, 3 oddíly po 12, Hrachov 45, budeš papat třikrát denně a budeš ubytovaný v chatkách. NESMÍŠ SI VZÍT MOBIL a domů můžeš volat jednou denně z telefonu ve společenské

LETNÍ TÁBOR PRO DOSPĚLÉ BY PERVERTVAJB/RÍ BÁRB
LETNÍ TÁBOR PRO DOSPĚLÉ BY PERVERTVAJB/RÍ BÁRB

Čas a místo

10. 8. 2024 15:00 SELČ – 17. 8. 2024 10:00 SELČ

Dublovice, Chramosty č. ev. 45, 262 63 Dublovice-Sedlčany, Česko

Hosté

O události

Kapacita omezena. 36 lidí zažije něco, co by měl zažít každý dospělý znovu!

PERVERTVAJBKEMP - dětský tábor pro dospělé!

10.8.-17.8.2024, 3 oddíly po 12, Hrachov 45, budeš papat třikrát denně a budeš ubytovaný v chatkách. NESMÍŠ SI VZÍT MOBIL a domů můžeš volat jednou denně z telefonu ve společenské místnosti a nebo můžeš poslat pohled. Samozřejmě se na tebe můžou přijet podívat. Otevřené dveře pro partnery a děti a babičky a dědy budou! Nebuj!

Worskhopy od těch nejlepších z České republiky a Slovenska, co znáš: kování s uměleckým kovářem, výroba čelenek a náramků a prstýnků, šití spodního prádla, vyrábění harnessů, jógy každé ráno, výroba lampionů, výroba parfémů, výroba svíček, výroba broží z korálků, keramika, sochařství se sochařem, SVĚTLONOŠ, výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny, výuka na kytaru, bicí a další!

Každý večer hudební program, živé kapely a DJs a tombola samozřejmě bude!

Povinné celotáborové aktivity - budeš vstávat v 6:00 za zvuku trumpety, půjdeš na rozcvičku, budeš mejt nádobí, budeš muset odpočívat po obědě, budeš vyhrávat a prohrávat ve volejbale nebo v celotáborových hrách. Budeš mít rodinu na 7 dní s jedním tátou nebo mámou. A jestli chceš být v mém oddílu, tak mi napiš. Zaplatíš si víc, ale odvezu si tě z tvého domova, pomůžu ti zabalit a zkusím ti změnit život nebo alespoň se pokusím tě naučit být zase dítě!!!

BUĎ ZASE DÍTĚ!!!

Vstupenky

  • BUĎ ZASE DÍTĚ!

    Prodej končí: 31. 7. 0:00 SELČ

    Tato vstupenka zahrnuje ubytování v chatkách, stravu 3x denně, worskhopy a hudební program

    8 000,00 Kč
    +200,00 Kč servisní poplatek

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page